Paketler

Ana Sayfa|Paketler
 • Artık kendi araç galerinizi oluşturabileceğiniz gibi sitenizi pazaryerine de dönüştürüp başkalarının satılık araçlarının ilanlarını siteniz üzerinden vermelerini sağlayabilirsiniz. Medyosoft ile hayalini kurduğunuz websitesine sahip olmak artık çok kolay. Araç alım satım sitemizin demosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  DEMOYU İNCELE
 • Kurumsal çözümlerimiz ile yanınızdayız. Bayan kuaförü veya Güzellik Salonu hizmetleriniz için kullanabileceğiniz web sitenizi hemen birlikte oluşturalım. Bu site ile birlikte müşterilerinize fiyatlarınızı gösterip önerebileceğiniz gibi aynı zamanda müşterilerinizden randevu da oluşturtabilirsiniz. Medyosoft ile hayalini kurduğunuz web sitesine sahip olmak artık çok kolay. Kurumsal sitemizin demosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  DEMOYU İNCELE
 • Medyosoft Crypto Cüzdan, eksiksiz bir CryptoCurrency güvenli cüzdandır. Sistem platformu Laravel çerçevesi ve MySQL ile geliştirilmiştir. Sistemimiz% 100 Güvenli ve Dinamiktir. Coinpayment destekli tüm mevcut Cryptocurrency'i destekleyen, coinpayment getaway ile entegre edilmiştir. Para yatırma, Para Çekme, Yönlendirme sistemi, Üyelik sistemi, Bloke token ve cüzdan çalıştırmanız için gereken bonus ve daha birçok özelliğe sahiptir. Kendi para cüzdanınızı oluşturmak için en mükemmel platformdur. Madeni para yatırma seçeneğine ve yapılandırılabilir ödül bonusu ile üyelik kulübü işlevine sahip olması iyi bir iş fırsatı yaratır. Tüm dosyalar ve kod iyi organize edilmiş ve özelleştirmek için güzel bir şekilde yorumlanmıştır. Kod yapılarını açıklamak için açık ve ayrıntılı bir dokümantasyon klasörü ile birlikte teslim edilecektir.
 • Medyosoft Kripto Para Alım Satım Borsası, eksiksiz bir CryptoCurrency güvenlikli bir Alım-Satım Borsası sistemi sunmaktadır. Sistem platformu NodeJS ile geliştirilmiştir. Sistemimiz% 100 Güvenli ve Dinamiktir. Coinpayment destekli tüm mevcut Cryptocurrency'i destekleyen, coinpayment getaway ile entegre edilmiştir. Ayrıca BTC Nodeserver, ETH Nodeserver kurulumlarınızı da yapmaktayız. Böylelikle Coinpayment'a olan bağımlılığınız kalmayacak, kendi cüzdanlarınızı kendi dropletlerinizde barındırarak masraflarınızı da azaltabileceksiniz. Tüm dosyalar ve kod iyi organize edilmiş ve özelleştirmek için güzel bir şekilde yorumlanmıştır. Kod yapılarını açıklamak için açık ve ayrıntılı bir dokümantasyon klasörü ile birlikte teslim edilecektir.
 • Kurumsal çözümlerimiz ile yanınızdayız. Diş Hekimliği ya da Kliniğiniz için kullanabilceğiniz, aynı zamanda bu site üzerinden randevularınızı düzenleyebileceğiniz web sitenizi hemen birlikte oluşturalım. Medyosoft ile hayalini kurduğunuz websitesine sahip olmak artık çok kolay. Kurumsal sitemizin demosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  DEMOYU İNCELE
 • Kurumsal çözümlerimiz ile yanınızdayız. Fitness salonlarınız için kullanabileceğiniz web sitenizi hemen birlikte oluşturalım. Medyosoft ile hayalini kurduğunuz web sitesine sahip olmak artık çok kolay. Kurumsal sitemizin demosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  DEMOYU İNCELE
 • Kurumsal çözümlerimiz ile yanınızdayız. Fırın veya Pastaneniz için kullanabilceğiniz, aynı zamanda bu site üzerinden ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilip sipariş alabileceğiniz web sitenizi hemen birlikte oluşturalım. Medyosoft ile hayalini kurduğunuz websitesine sahip olmak artık çok kolay. Kurumsal sitemizin demosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  DEMOYU İNCELE
 • Kurumsal çözümlerimiz ile yanınızdayız. Gym spor salonlarınız için kullanabileceğiniz web sitenizi hemen birlikte oluşturalım. Medyosoft ile hayalini kurduğunuz web sitesine sahip olmak artık çok kolay. Kurumsal sitemizin demosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  DEMOYU İNCELE
 • Kurumsal çözümlerimiz ile yanınızdayız. Cafe ve Çay Bahçeleri için kullanabilceğiniz web sitenizi hemen birlikte oluşturalım. Medyosoft ile hayalini kurduğunuz websitesine sahip olmak artık çok kolay. Kurumsal sitemizin demosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  DEMOYU İNCELE
 • Artık kendi e-ticaret sitenizi oluşturabileceksiniz. Dilediğinizce ürünlerinizi ekleyip müşterilerinize ulaşın. Siz sadece üretmeye odaklanın sitenin tüm yönetimini de dilerseniz bize teslim edebilirsiniz. Medyosoft ile hayalini kurduğunuz websitesine sahip olmak artık çok kolay. Şık tasarıma sahip klasik e-ticaret sitemizin demosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  DEMOYU İNCELE
 • Kurumsal çözümlerimiz ile yanınızdayız. Hukuk ofisleriniz veya avukatlık bürolarınız için web sitenizi hemen birlikte oluşturalım. Medyosoft ile hayalini kurduğunuz websitesine sahip olmak artık çok kolay. Kurumsal Hukuk Ofisi sitemizin demosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  DEMOYU İNCELE
 • Kurumsal çözümlerimiz ile yanınızdayız. 3D yazıcıların günümüzde kapladığı alan oldukça gelişmiştir. Bu alan diş hekimliğinden protez organ yapımına kuyumculuktan daha bir çok farklı alana uzanan geniş bir yelpazededir. Siz de 3D yazıcı temin eden ve pazarlayan bir firma iseniz doğru adrestesiniz. Sizin için hazırladığımız temamız ile sadece 3D yazıcısı satma ile kalmayıp aynı zamanda bu makinelerin yedek parçaları, ya da ihtiyaç duydukları diğer ekipmanları da satabilir, müşterilerinize kolayca tedarik edebilir, ödemelerinizi bu site aracılığı ile alabilirsiniz. Medyosoft ile hayalini kurduğunuz web sitesine sahip olmak artık çok kolay. Medyosoft 3D Yazıcı Satış Sitesinin demosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  DEMOYU İNCELE
Go to Top