MEDYOSOFT SOFTWARE ÇÖZÜMLERİNE HOŞ GELDİNİZ

Medyosoft, işiniz için yazılım çözümleri arasında en iyi tercihtir.

Siz sadece neye ihtiyacınız olduğunu anlatın. Uzman yazılım ekibimiz sizi dinlesin ve ihtiyacınızı karşılayacak en uygun yazılım çözümünü birlikte bulalım.

Tüm bu yazılım, kodlama, güvenlik, tasarım gibi birçok birleşenin bir araya geldiği bir platform gözünüzü mü korkutuyor? O zaman kendinizi profesyonellere teslim etmeye hazır olun. Tüm profesyonel hizmetlerimizden maksimum doğrultuda faydalanarak işinizi ve kendinizi rahatlatın. Müşterilerinize ise en iyi deneyimlerini bizimle sunun. Web dünyasındaki rekabetin arasında yerinizi almak bizimle daha kolay.

FARKINDALIKLARIMIZ

Sorumluluk

TUTKUNU OLDUĞUMUZ

Yaratıcılık

KARARLI OLDUĞUMUZ KONU

Kalite

İhtiyacınız Olan Yazılımlar Tamamen Optimize

Uygulamalarınızın ve yazılımlarınızın performansını nasıl artırabilirsiniz? Ayrıca, karmaşıklığın artmasına karşın yazılım lisanslamasını nasıl iyileştirebilir ve yazılımınızın kullanımını nasıl kontrol edebilirsiniz? Tüm bu sorulanlarınızın çzözümünü uzman ekibimizle aşın.

Responsive tasarım, web sitelerinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturmasını ifade eder. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.

Burada css3 ile gelen yenilikler sayesinde aynı sayfa, farklı çözünürlüklere göre yeniden şekillenmektedir. Gözünüzde daha iyi canlanması için web sitemizin bulunduğu tarayıcının boyutlarıyla oynayarak nasıl tepkiler verdiğini gözlemleyebilirsiniz. Tarayıcıyı küçülttükçe önce tabletlere daha sonra akıllı telefonlara uyumlu bir tasarımın aynı sayfada gerçekleştiğini göreceksiniz.

Satın Al
İletişim

Web tasarımı ve web geliştirme, web sitesi oluşturma sürecinin iki yönüdür ve farklı beceriler gerektirir. Web tasarımcıları, müşterinin web sitesi hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla web sitesinin bilgi hiyerarşisini belirler ve tasarım süreci için bir plan ve rehber oluşturur.

Bir web geliştirici, biz onları programcı olarak da isimlendiriyoruz, web tasarımcısının hazırladığı tasarıma göre web sayfasının ya da web sitesinin oluşturulması görevini yapar. Size vereceğimiz hizmetlerimiz ise tüm bunların birleşimini içermektedir. Konu ile ayrıntılı bilgi almak için hemen iletişime geçiniz.

Satın Al
İletişim

BlockChain, merkezi bir otoritesi olmayan ilk kriptopara birimi bitcoinin kullandığı teknolojidir. BlockChain ile ilgili tüm işlemlerinizi istediğiniz şekilde programlayarak hayata geçirmenizi sağlıyoruz.

Sunduğumuz BlockChain hizmetlerinin içeriği şunlardan oluşmaktadır: Alım-Satım Borsası Kurulum, Node Server Kurulumu ve Bitcoin Forked, ERC-20 ve TRC-20 Core Entegrasyonları, Masternode kurulumu, ihtiyaca uygun tasarlanması ve entegrasyonu, ERC-20 (yani Etheryum Tabanında) coin oluşturmak, TRC-20 (yani Tron Tabanında) coin oluşturmak vb. bir çok hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Satın Al
İletişim

Sanal posu içinde e-ticaret altyapısı sitenizi açın ödeme almaya hemen başlayın! E-Ticaret‘e doğru yerde başlamanın önemini bizimle kavrayacaksınız.

Sunduğumuz E-ticaret çözümlerimiz, pazaryeri entegrasyonları ile kolayca yönetebileceğiniz platformlarımız karşılaşabileceğiniz problemlere ilişkin kolay çözümler sunmaktadır. Bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hemen İletişime Geçiniz.

Satın Al
İletişim

Size Yardım Etmek İçin Buradayız.

Yaratıcılık, Bütünsellik ve İnovasyon

HEMEN BAŞLAYALIM!

Referanslarımız

0
Yıl
0+
Takım Üyesi
0
Ülke
0k
Memnun Müşteri

YAZILIMLARIMIZI SATIN ALIN

Mağazamız

DAHA FAZLASI İÇİN

Sık Sorulan Sorular